GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figurin 5053196
nr 505 3196
Figurin
Elefant, Keramik, höjd: 25 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 januari 2008
kl 17:01:06
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
Tilgman Keramik
Figurin
nr 505 3196
Figurin
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 350 kr |
måndag 28 januari 2008 |
Tilgman Keramik